Zalogowany jako: .   Wyloguj się
Strona 1 z 2  

Zaproszenia na sylwestra

Zobacz artykuły na temat:zaproszeniasylwesterimprezy
Gotowe teksty zaproszeń na sylwestra. Wybierz coś dla siebie

zaproszenia na sylwestra

fot. Fotolia

Wzory zaproszeń na sylwestra

Wzór 1

Rok … czas zacząć! Z tej Okazji chciałabym zaprosić Was na fantastyczną zabawę, podczas której będziemy witać Nowy Rok. Wszystkich gości prosimy o przybycie dnia 31 grudnia na godz. ….. Nie może Cię zabraknąć!

Wzór 2

Dnia 31 grudnia o godz. … wraz z mężem organizujemy imprezę pod hasłem: „40+.” Pokażemy młodzieży jak należy się bawić. Gości poniżej 40- stego roku życia prosimy o pozostanie w domach. Elegancja, elokwencja plus odrobina szaleństwa to gwarancja udanego wieczoru. Zapraszamy!

Wzór 3

Gdzie? U Kaśki! Kiedy? W sylwestra! O której? Czekam od …. Szykuje się niezapomniana zabawa do białego rana. Elektryzująca muzyka, super ludzie, zakąski, przekąski, napoje. Musisz tam być! O 24 szampan i fajerwerki. Zabierz ze sobą koniecznie „osoby” towarzyszące – chipsy, paluszki, ciasto, alkohol. Będzie się działo!

Wzór 4

„Przetańczyć z Tobą chcę całą noc” – romantyczny, taneczny sylwester u ……….. Nie masz ochoty na zwariowane ekscesy swoich nieodpowiedzialnych znajomych ? Wolisz spędzić ten wieczór w miłym, kulturalnym towarzystwie? Zapraszam do siebie. Nie daj się prosić! Start o godz. … . Już dziś zaplanuj swojego sylwestra !

Wzór 5

Dnia 31 grudnia u Państwa ……………. odbędzie się impreza inaugurująca nowy … rok. Świętowanie rozpoczynamy o godz. …. Prosimy zabrać ze sobą dobry humor i wygodne buty. Reszta będzie na Was już czekała. Serdecznie zapraszamy!

Wzór 6

Kochani, mamy zaszczyt zaprosić Was na domowy bal sylwestrowy. Liczymy, że będziecie razem z nami świętować rozpoczęcie Nowego Roku. Ważne chwile powinno się przeżywać z gronie zaufanych, najbliższych przyjaciół. Dlatego pamiętajcie, dom na ul….. w ostatni dzień starego roku czeka na Was z otwartymi drzwiami. Rozpoczęcie przyjęcia o godz. …. .

Wzór 7

Serdecznie zapraszam na spektakl pod tytułem „Powitanie Nowego Roku”. Będzie się on odbywał w trzech aktach. Akt I – powitanie gości, zapoznanie, wspólne rozmowy, tańce. Akt II – sztuczne ognie, fajerwerki, szampan i żegnanie roku minionego, składanie sobie życzeń. Akt III – huczne powitanie nowego roku i ciąg dalszy zabaw. Przedstawienie rozpocznie się od godz. …. . Zapraszam!

Wzór 8

Zgodnie z coroczną tradycją mamy zaszczyt zaprosić Cię na szaleństwa sylwestrowej nocy . Zabawę rozpoczynamy o godz. ….. W programie przewidziane są życzenia, tańce, rozmowy, wygłupy. Menu zawiera: krokiety z barszczem, koreczki, ciasta i napoje ( %). Gorąco liczę na Twoje przybycie!

Wzór 9

Takiej imprezy nigdzie nie będzie
Dlatego kieruję do Was orędzie!
Przybywajcie zatem wszyscy masowo
Będzie głośno, tłoczno, wesoło!
Punkt o ….. zacznie się impreza,
Lecz można się spóźniać, nie będzie poloneza!
W zamian znajdziecie,
Cokolwiek zechcecie.
Różne napoje alkoholowe,
Inne przekąski…też wyborowe.
Coś dla duszy i dla ciała
Cokolwiek tylko będziesz chciała.
Przybywaj!

Wzór 10

Jak co roku u …... Jak co roku w sylwestra. Jak co roku o godz. … odbędzie się impreza sylwestrowa. Jak co roku zapraszam Cię na szampański wieczór w szampańskim nastroju. Będzie muzyka, będą tańce i miła rozmowa przerywane drobnymi przekąskami. Na godz. 00:00 zaplanowany jest szampan i życzenia. Serdecznie zapraszamy!

Polecamy: Zaproszenia bożonarodzeniowe


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Fryzura na karnawał - kok hiszpański

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 15
dodano: 09:25 2015-12-01 przez: ~Disz Disz (83.5.*.*)
No k***a nieźle
dodano: 13:51 2015-11-07 przez: ~yto (77.254.*.*)
beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeka
dodano: 13:51 2015-11-07 przez: ~yto (77.254.*.*)
beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter